Také Vás nudí stále ty stejné šperky bez nápadu? Doba, kdy zlatý prstýnek s malým kamínkem byl vrchol dokonalosti je milé ženy dávno pryč. Dnešní módní trendy na poli šperků jsou zcela jiné. Hravost, originalita a moderní přístup vítězí především.

Pokud bych měla vybrat dvě nynější největší modly a novinky, tak to budou šperky Swarovski v kombinaci s chirurgickou ocelí. Zatímco prvně jmenovaná ingredience je oblíbená především u mladších ročníků, chirurgickou ocel si zamiluje naprosto každý. Ať je to již díky jejímu nezaměnitelnému kovovému vzhledu nebo vlastnostem, které vycházejí z povahy tohoto tvrdého a odolného materiálu. Co na ni obdivuji já? V prvé řadě je to vysoká odolnost vůči jakékoliv oxidaci nebo hrozící korozi. Z toho samozřejmě pramení dlouholetá životnost šperků vyrobených z chirurgické oceli. I po několika letech nošení a používání si kvalitní ocel stále zachová svůj prvotní vzhled a vy se tak nemusíte bát opotřebování v důsledku častého nošení. Pro určitou skupinku lidí je však zřejmě nejdůležitější vlastností antialergení povaha chirurgické oceli.

Na závěr bych Vám ráda představila jeden z mých oblíbených prstýnků z e-shopu www.ozdobse.cz, kde velmi ráda nakupuji a to nejen prsteny z chirurgické oceli. Velký výběr řetízků, náušnic a náramků za skvělé ceny mě nutí neustále se vracet.

Prsten Swarovski RSSW01 Aqua

prsteny Swarovski

Křišťály Swarovski s modrým nádechem zasazené do prstýnku jsou úžasné. To vše za částku nepřesahující 550,- Kč.